Ośrodek Szkolenia Kierowców L4you | ul. Matejki 2/5 | 32-500 Chrzanów (zobacz jak do nas dojechać)
Informacje
Tel. 600 181 065
e-mail: osk@l4you.pl

Opinie naszych kursantów:

"Gorąco polecam. Miła kadra i szkolenie na wysokim poziomie"


Alicja P.

"Świetna szkoła! Pracują tam bardzo sympatyczne i pomocne osoby, które zawsze starają się jak najlepiej dla ucznia. Mili instruktorzy, którzy zawsze pomogą. Jak najbardziej polecam :)"


Aleksandra J.

"Super szkoła ! Jak najbardziej polecam :)"


Łukasz K.

"Polecam wszystkim ten ośrodek szkolenia kierowców jak również instruktora Pana Artura Frączyka który dzięki swojemu profesjonalizmowi idealnie przygotował mnie do praktycznego oraz teoretycznego egzaminu państwowego. Bardzo Panu dziękuję za cierpliwość, pomoc i te wszystkie cenne wskazówki które na pewno nie jeden raz wykorzystam."


Kinga

"Polecam instruktora pana Artura Frączyk, który idealnie przygotował mnie do egzaminu państwowego. Dziękuję za cierpliwość, pomoc i cenne wskazówki, które na pewno wykorzystam „na drodze”."


mmcarz

"Polecam wszystkim! Sama niestety robiłam kurs w bardzo słabej szkole, przez co w zasadzie niczego się nie nauczyłam… Dzięki dodatkowemu przeszkoleniu w L4YOU w zaledwie kilka godzin nadrobiłam wszelkie zaległości! Egzamin zdany za pierwszym podejściem a już myślałam, że to nierealne."


Dominika

"Ośrodek godny polecenia, Instruktor jazdy, z którym miałam przyjemność jeździć - pełny profesjonalizm :):) i duża cierpliwość . POWODZENIA !!"


Mu

Opinie o Nas

Ośrodek Szkolenia Kierowców L4you - Dodaj swoją opinię:


Ośrodek Nauki Jazdy L4you Prawo jazdy Chrzanów, Kraków.